OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Soupiska: Spartak Hrdlořezy [HRD] | Mladší přípravka B - Sezóna 2013/2014


Spartak Hrdlořezy

 Hráč Datum narození (Věk): Hráli Zahajovací sestava Do hry Ze hry Odehráno Branky V sestavě
Petr Bělavský Česká republika Petr Bělavský 18.05.2005 (15) 8 8 0 0 384 1 8
Adam Cihlář Česká republika Adam Cihlář 28.06.2006 (14) 0 0 0 0 0 0 0
Josef Dušek Česká republika Josef Dušek 30.09.2006 (13) 2 2 0 0 96 0 2
Sofie Gollová Česká republika Sofie Gollová 25.05.2006 (14) 7 7 0 0 336 0 7
Filip Halama Česká republika Filip Halama 07.04.2005 (15) 3 3 0 0 144 3 3
Šimon Havránek Česká republika Šimon Havránek 04.02.2005 (15) 7 7 0 0 336 9 7
Denis Jirků Česká republika Denis Jirků 16.08.2005 (14) 10 10 0 0 480 1 10
Richard Kočandrle Česká republika Richard Kočandrle 27.04.2007 (13) 3 3 0 0 144 0 3
David Krojer Česká republika David Krojer 27.08.2005 (14) 4 4 0 0 192 1 4
Michael Langer Česká republika Michael Langer 08.01.2005 (15) 7 7 0 0 336 17 7
Tomáš Langer Česká republika Tomáš Langer 08.01.2005 (15) 7 7 0 0 336 6 7
Filip Mora Česká republika Filip Mora 31.08.2006 (13) 14 14 0 0 672 2 14
Michal Moureček Česká republika Michal Moureček 23.12.2005 (14) 8 8 0 0 384 9 8
Daniel Musil Česká republika Daniel Musil 04.04.2006 (14) 16 16 0 0 768 5 16
Denis Özdogan Česká republika Denis Özdogan 05.10.2007 (12) 1 1 0 0 48 0 1
Maxmilián Pišček Česká republika Maxmilián Pišček 18.03.2006 (14) 5 5 0 0 240 0 5
Ivan Ptáček Česká republika Ivan Ptáček - 4 4 0 0 192 1 4
David Sochor Česká republika David Sochor 20.02.2007 (13) 10 10 0 0 480 5 10
Martin Štěpánek Česká republika Martin Štěpánek 31.10.2007 (12) 0 0 0 0 0 0 0
Jonáš Vondra Česká republika Jonáš Vondra 03.06.2006 (14) 4 4 0 0 192 0 4
Jakub Stáňa Česká republika Jakub Stáňa 23.06.2006 (14) 16 16 0 0 768 2 16
Celkem 63 144

 funkcionáři Spartak Hrdlořezy [Spartak Hrdlořezy]

Funkcionář  Datum narození (Věk): Pozice funkcionářů
Jan Baier Česká republika Jan Baier 25.10.1973 (46) Člen
Funkce Trenér
Vladimír Liška Česká republika Vladimír Liška 07.01.1976 (44) Člen
Funkce Trenér
Jiří Morávek Česká republika Jiří Morávek 23.12.1968 (51) Člen
Funkce Trenér
Jiří Musil Česká republika Jiří Musil 11.11.1976 (43) Člen
Funkce Trenér