OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉ MLÁDEŽE

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

P1040921

Deštivé sobotní ráno a 10 stupňů Celsia tentokrát moc fotbalu nenahrávalo. Soupeř z Řep byl natěšený a rozcvičit se do deště vyrazil o 15 minut před námi. To my jsme si dali načas a po krátkém zahřátí šli přímo do zápasu. Účast byla slušná a kromě několika málo opor jsme poskládali solidní dvě družstva. Ročník 2011 ve složení - Ella, Vašek, Luky, Adam, Matěj, Matouš, Marek. Ročník 2012 ve složení - Alexis, Dan, Dáda, Štěpán, Vláďa, Max a tři nadějné posily z před přípravky Tobík, Marťa a Lukas.

Na hřišti 2012tek se v brance postupně vystřídali Tobík a Max a podali oba velmi slušný výkon, který byl základem našeho úspěchu. První čtvrtina zápasu byla otevřená a šance i vedení se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec Hrdlořízci vybojovali vedení 7:4. Druhou čtvrtinu jsme jasně ovládli a lehkost naší kombinace a důraz v zakončení byl korunován dílčím výsledkem 6:1. Co nás zdobilo ve druhé čtvrtině se ve třetí části zcela vytratilo. Soupeř převzal iniciativu a zvýšil důraz a krutě trestal naše chyby a nedůslednost v obraně. Zaslouženě pak Sokol Řepy tuto patnáctiminutovku vyhrál 6:3. Místo abychom se zkoncentrovali do finále, se poslední část zápasu zvrtla v bezuzdné útočení z obou stran, které vedlo k dílčímu výsledku Hrdlo - Řepy 8:5. V součtu pak byl Spartak úspěšnější Sokola 24:16 a v celku vyrovnané utkání urval pro sebe. Střelecky se dařilo především Maxovi, Alexisovi a Lukasovi. V brance tým podržel Tobík s Maxem. V poli bravurně kombinoval Štěpán. Pěkné akce se povedli Marťovi s Dádou. Krytí balónu předvedl soupeři Dan a rychlostí oplýval Vláďa.

Na hřišti 2011tek byla situace zcela odlišná a od prvních minut nebylo pochyb o tom, který tým je v Hrdlořezech doma. V brance se postupně vystřídali Luky, Vašek, Matouš a Adam a tradičně předvedli kvalitní výkony. V poli se pak činili dále Marek, Matěj a Ella. Po první čtvrtině bylo prakticky rozhodnuto o vývoji zápasu (12:0) a tak otázkou už zůstávalo pouze výsledné skóre. Ella a kluci se mohli pouštět do odvážných kombinací a výpadů a odměnou jim byl výsledek 49:4.

V součtu obou zápasů pak Spartak Hrdlořezy přehrál Sokol Kolovraty 73:20. Zápas jsme zakončili podáním rukou se soupeřem, tradičními penaltami a pokřikem. Příští utkání nás čeká v pátek 11. 10. v Holešovicích s FK Loko Vltavín.