Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

IMG 8188

Nejdříve bych představil autora tohoto článku - je jím Hynek, hráč, a v tuto chvíli i kapitán, mladších žáků, kterému děkuji, že přišel povzbudit své kámoše, pořádně sledoval jejich souhru a nakonec napsal i tento článek. Děkuji Hyňo !  - trenér Michal

V neděli po poledni byl v Hrdlořezích bohatý program: nejdříve starší přípravka překvapivě porazila sparťanské dívky a poté přišli ke slovu mladší žáci.

V prvním zápase se utkali s FŠ Optimum v následující sestavě: Kláca v bráně, kapitán Domča na stoperu, Seb T., Seb G., Filip, Honza K., Kypťák, pro kterého to byl skvělý comeback. Kromě nich se na hrišti představila cenná pomoc ze starší přípravky, konkrétně Milda, Oli a Ondra Zemek. Kromě těchto známých tváří debutovali v hrdlořezském drezu Andrej a Joseph. Když kluci nastoupili na trávník, po pěti minutách to vypadalo na debakl. Prohrávali totiž 3:0. A góly přitom soupeři dali skoro zadarmo. Poté, co dostali gól na 4:0, vypadal zápas už opravdu velmi bledě. Pak se Hrdlořízci hecli, výsledkem toho byl hezký gól Seba Genina. A nebylo to poslední rozvlnění sítě soupeřovy branky, protože se trefil debutant José (Joseph). Na světelné tabuli svítilo po prvním poločase skóre 4:2.

Hrdlořezy bohužel do druhé půle vkročily špatnou nohou. Rázem to bylo 6:2. Kluci to ale nezabalili, jelikož dal gól Ondra. Poté zaúřadovali hosté, skóre bylo 9:3, ale nebyl jestě stále konec. Milda totiž rozjásal dav hrdlořezských fanoušků svou pohlednou trefou. Soupeř sice stihl dát ještě jeden gól, poslední slovo ale měli Hrdlořízci . V závěru si stihl druhým gólem osladit svůj debut José.  Hrdlořezská hra se zlepšuje, v neděli to byl nejpovedenější zápas v letošní sezóně.