OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

allblacks

  Po úvodních dvou prohraných zápasech, během nichž si mladší žáci osahávali větší prostor, nastoupili tuto neděli proti týmu z Kolovrat. Počasí fotbalu přálo, hráči i fanoušci si užívali babího léta. Hrdlořízci nastoupili v nových, čistě černých dresech, které jim přinesly štěstí.

  Zatímco soupeř spoléhal zejména na nákopy brankáře a nebezpečně dlouhé auty házené do našeho vápna, Hrdlořezy sázely spíše na kombinaci, jež se jim dařila tu více, tu méně. V úvodu oba týmy přežily několik nebezpečných šancí. Kolovraty hrozily spíše z brejků, se kterými si ale dobře vybíhající Jindra dokázal poradit. Spartak se naopak snažil prosadit nahrávkami, kterých někdy bylo až moc. Jako první nakonec slavily Hrdlořezy, když se dokázal prosadit Harry po parádní nahrávce od Marca.

  Po přestávce Hrdlořezy zvýšily vedení díky Harryho střele, pak ale soupeř vytáhl svou tajnou zbraň: hlavičky. Po dobře zahraném rohu vsítil kontaktní gól na 1-2. Kluci se naštěstí nesložili a přidali. Několik pěkných brejkových nahrávek dostal vpravo hrající David, zakončení mu však mařil dobře vybíhající soupeřův gólman. I tak Hrdlořezy zvýšily na 3-1, když u postranní čáry vybojoval míč Hynek, poslal ho do středu Harrymu, který vyrazil k soupeřově brance a připravil krásnou pozici pro Marca. A náš střelec se nemýlil...

  Kolovraty souboj nevzdaly a po dlouhém autu hozeném do vápna se opět prosadily hlavou. V téhle disciplíně se mají Hrdlořízci co učit... Trochu je pak ovládla nervozita a někdy zbytečně odkopávali míče. I tak si však zodpovědným výkonem, kdy na hřišti nechali opravdu všechny síly, zasloužili první výhru. 

 IMG 1559

IMG 1560

IMG 1565

IMG 1578

IMG 1580

IMG 1582

IMG 1587

IMG 1590

allblacks

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Oslavenci MŽ

žádné narozeniny neslavíme...

MŽ 19/20


Žádné další zápasy...