OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

IMG 8628

  V sobotu 16. listopadu odehráli hrdlořezští mladší žáci poslední zápas podzimní části ligy, v němž se postali mužstvu F. C. Háje. S ohledem na počasí nemohlo být utkání sehráno na domácím trávníku, takže se odehrálo na umělce trénikového hřiště na Podvinném mlýně. K utkání nastupovali kluci s mírnou nejistotou. Soupeř se sice pohybuje spíše ve spodních patrech tabulky, ale současně panovala obava, zda nenasadí hráče, kteří jinak hrají vyšší soutěže. Nakonec k tomu asi nedošlo. 

  Hrdlořízkům chvíli trvalo, než se rozkoukali, pak soupeře zatlačili na jeho polovinu. Z pohledu diváků bylo zajímavé pozorovat gólmana Klácu, který se často vysouval až na polovinu hřiště a hrál vlastně na postu stopera. Někdy bylo té odvahy až příliš a jen díky smůle soupeřových útočníků z toho nepadl žádný gól. Háje nechávali Spartakovcům poměrně hodně času, takže diváci mohli zatleskat několika opravdu pěkným akcím. Nejvíce se líbila výměna několika rychlých přihrávek ve stylu barcelonské „tiky-taka“, která skončila Jindrovým gólem (a později přidal ještě jeden). Nejistota naopak byla vidět, když na stoperu hrál někdo jiný než Melnys. V tu chvíli se obrana rozpadala, což soupeř potrestal svým prvním gólem. Vzhledem k tomu, že si Hrdlořízci během první půle vybudovali slušný náskon (do šaten se šlo za stavu 3 : 1), tak to nebyl takový problém. Ovšem s vyspělejšími týmy už by tak snadné nebylo...  Druhá polovine se vyvíjela podobně a zápas skončil 5 : 2 pro Hrdlořezy. Kromě již zmíněného Jindry se na listinu střelců zapsali ještě Kypťák, Harry a Marco.

  Před zimní pauzou se mladší žáci nacházejí na šestém místě, zedy přesně v polovině tabulky. Vzhledem k tomu, že je to jejich první sezóna v této věkové kategorii a většinu týmu tvoří ročníky 2008, není to vůbec špatný výsledek. Přejme jim, aby se jaře posunuli ještě o pár příček výše.

IMG 8580

IMG 8582

IMG 8584

IMG 8589

IMG 8592

IMG 8594

IMG 8595

IMG 8598

IMG 8606

IMG 8614

IMG 8616

IMG 8617

IMG 8619

IMG 8620

IMG 8621

IMG 8622

IMG 8624

IMG 8626

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Oslavenci MŽ

žádné narozeniny neslavíme...

MŽ 19/20


Žádné další zápasy...