OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Pátek 26.06.2020 od 16:00  venkovní přátelské utkání proti Újezdu nad Lesy, sraz v areálu soupeře (Čentická 1470, Praha - Újezd nad Lesy)  nejpozději v 15:15, pokud nebudete moci z jakéhokoli důvodu přijet, pište do komentářů, emailem nebo SMS. Díky. Liška (604848594, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). 

1 - Baier

2 - 

3 - Komárek

4 - Kačírek

5 - 

6 - Wesselý

7 - Mihailov

8 - Hošek

9 - Měchura

10 - Širlo

11 - Mendl

12 - Petera

13 - Liška

14 - Kadlec

15 - Rokycanský V.

16 - 

17 - Dvořák

18 - Chaloupka P.

19 - 

20 - 

 

 

Přidat komentář (0 Komentářů)

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Dorost

     V neděli 16.06.2019, krátce před 19. hodinou, zazněl poslední hvizd mistrovského utkání mladšího dorostu Hrdlořezy - Chabry a zakončil tím úspěšnou sezónu dorostu celkově. Kluci, převážně ročníku mladšího dorostu, nastupovali jednak ve "své" kategorii, kde v tabulce druhé nejvyšší pražské soutěže obsadili pěkně 5. místo, druhak polykali dávky střetnutí se staršími protihráči v soutěži staršího dorostu, kde také nezklamali. Nemálo z nich okusilo na jaře i utkání mužské soutěže "béčka" Spartaku (pražská 2. třída), kde rozhodně nehráli druhé housle a ukázali, že příští sezónu na nich náš rezervní tým může bez problémů stát. Třešničkou na dortu je Vláďovo dělené první místo v tabulce střeců soutěže mladšího dorostu. Gratulujeme!!! Nyní se podíváme na kluky trochu zblízka... I když pouze ve statistikách, slovně si to s kluky probereme v kabině .)

 

Číst dál...

Přidat komentář (0 Komentářů)

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

sd unionstrasnice 01         Krátce před sobotním polednem zavítal na náš pažit soupeř z nedalekých Strašnic, bydliště našeho drahého kolegy Musiláka, a to konkrétně tamní Union. Postavení v tabulce by svádělo k přepověďi snadného vítězství hostí, samotné utkání však přineslo vcelku vyrovnaný souboj. Nezaujatý a týmy neidentifikující divák by v prvních minutách jistě cílil při svém tipu na favorita špatně. Union jsme zmáčkli a v prvních minutách klidně mohli vést 2:0. Proti byl však soupeřův gólman, ale hlavně, při vší úctě k němu, naše nemohoucnost v koncovce. Zase...

Číst dál...

Přidat komentář (0 Komentářů)

Oslavenci SD

žádné narozeniny neslavíme...

SD 19/20


Žádné další zápasy...