OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉ MLÁDEŽE

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

IsarCup

 V časných ranních hodinách jsme se vydali na další dobrodružství v naší pestré fotbalové sezóně.  Tentokrát bylo cílem německé město Moosburg, kde se konal mezinárodní turnaj Isar Cup. Tradičními účastníky turnaje jsou týmy z celé Evropy a ani letos tomu nebylo jinak. Cestou na turnaj jsme si prohlédli ze všech stran krásnou mnichovskou Allianz Arénu. Cesta pokračovala do školního komplexu v Moosburgu, kde jsme byli ubytovaní s několika dalšími týmy.  Druhý den po snídani jsme se vydali do dějiště turnaje, které nás naprosto ohromilo. V areálu se nacházelo 6 fotbalových hřišť. Pět s přírodní trávou a jedno s umělým povrchem. Pořadatelé nás nalosovali dvou skupin. V První skupině, kde hráli starší kluci 08, jsme dostali za soupeře 2 německé týmy, jeden italský a jeden polský. Druhý tým, složený z 09/08, měl ve skupině jeden tým z pořadatelské země, jeden z Polska a jeden z České republiky. Při pohledu na rozlosování jsme bohužel zjistili, že 08 odehrají skoro všechny střetnutí na umělé trávě.  

 

Spartak Hrdlořezy cz- SG Eich Freising de   2 - 3

V prvním zápase U11 jsme se střetli s německým SG Eichenfeld Freising. Než se oba týmy stačili probudit, už jsme prohrávali vlastním gólem. Hned za chvilku jsme prohrávali už o dvě branky, soupeř se prosadil z trestňáku. Kluci to nevzdali a vyrovnání bylo na světě (Kypťák a Jindra) . Poté jsme začali pociťovat na vlastní kůži podivné úpravy pravidel na turnaji. Např: malá domu brankáři, povolené překopávaní půlky a hra v 6 hráčích s možností dvou starších hráčů. Soupeř všech úprav využil dokonale při vstřelení 3 branky, která pro nás znamenala prohru na úvod.

 

Spartak Hrdlořezy cz- UMKS "3" Czechowice pl  0 - 6

První západ mladšího teamu Hrdlořez začal na hřišti připomínající spíše louku u Rokytky.

Míč velikosti 5, drny a vyšší pažit nám nic neulehčil. Někteří se ani nestihli probudit a už tu byl skoro konec zápasu. Výsledek mluví za vše…

 

Spartak Hrdlořezy cz- FC Moosburg de  6 - 0

Ve druhém zápase U11 nás čekal výběr domácích hráčů FC Moosburg. Kluci byli hodně zklamaní z předchozího zápasu a domácí to odnesli. Hned od začátku jsme diktovali tempo hry a branky přišly hned vzápětí. Kluci si s chutí zastříleli a po výhře 6:0 se těšili na další zápas. Góly 2x David, Hyňa, Miloš, Knytlík a Marco.

 

Spartak Hrdlořezy cz-  Dolní Břežany cz  0 - 3 

Druhý zápas s U10 jsme hráli proti týmu Dolních Břežan. Snažili jsme se, bojovali, ale Břežany byly fotbalovější a po zásluze vyhrály. Nicméně byl vidět vzestup výkonu některých malých fotbalistů. Progres byl… co bude dál… nechte se překvapit.

 

Spartak Hrdlořezy cz- FC Moosburg de  3 - 2

Po druhém zápase U10 zavládla v týmu smutná nálada, ale řekli jsme si, že do posledního sobotního zápasu dáme vše. Plány nám chtěl zhatit domácí tým FC Moosburg. Kluci ale od začátku makali a domácí tým se nestačil divit. Útok střídal útok a branky přišly hned vzápětí… Trefil se 2x Adam a jednou Matěj Šrankota. Po perfektním výkonu měli všichni hroznou radost, takže sobotní den dokončili s úsměvem na tváři a konečně si mohli odpočinout a jít fandit dalším kategoriím Spartaku. 

 

Spartak Hrdlořezy cz- SS Sassuolo-2 it  0 - 5

Poslední zápas dne U11 byl proti Italskému týmu SS Consolata Sassuolo. Italský tým byl podporován velmi temperamentními fanoušky, na což jsme kluky upozornili. Problém byl spíše ve velké pauze mezi zápasy, kdy kluci 2,5 hodiny čekali a už na ně dolehla únava z cestování a sluníčka. Nutno dodat, že soupeř měl vysoké fotbalové kvality a zkrátka jsme na něj nestačili. Po zápase byli kluci rádi, že už mohou jít do sprchy.

 

Neděle

Spartak Hrdlořezy cz- OTS Korona Ostrołęka pl  1 - 6

Nejdříve začali zápas U10 s poláky s názvem OTS Korona Ostrołęka. Kluci z Polska jezdili jako pilky, Frejkíňo se snažil, ale ani jeho zákroky nestačili na fotbalovější tým. Kluci jenom koukali, jak se hraje fotbal v Polsku. Jedinou branku vstřelil Martin Baran alias Ovečkin. Prohra nás odsoudila do zápasu o poslední místo.

 

Spartak Hrdlořezy cz-  SK Roztoky cz  0 - 1

Poslední nikdo být nechtěl, a tak souboj s SK Roztoky přinesl skvělou podívanou. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale brankáři a trochu hrbolaté hřiště brankám nepřálo. V úvodu zápasu jsme měli trochu více ze hry, ale pak přidal zase soupeř. Bohužel pár minut před koncem jsme inkasovali. Všechny síly jsme vrhli do útoku, bohužel jsme z něj vytěžili jen nastřelené břevno. Po zápase jsme prohru obrečeli, ale v bazénu už si na ní skoro nikdo nevzpomněl.

 

Spartak Hrdlořezy cz- Stal Mielec  pl  1 - 5

Tým U11 čekal poslední souboj ve skupině s Polským týmem UKS SMS Stal Mielec. Kluci do zápasu vstoupili plni odhodlání a Marco rychle vstřelil polskému soupeři branku. A kdyby Marco přidal i druhou, mohlo být ještě veseleji. Poláci přežili úvod a začali nám ukazovat svoje dovednosti a rychlost. Jejich hra nám začala dělat problémy a rychle bylo vyrovnáno. Bohužel jsme se nedokázali rychlostně klukům z Polska vyrovnat a ti nám začali z rychlých brejků střílet branky. Nebýt Kláci a mnoha nepřesností, asi bychom inkasovali branek více.

 

Spartak Hrdlořezy cz- FC Wang de  0 - 0  ( 3 - 1 pp)

V dalším zápase jsme se konečně dostali na přírodní trávu kde se nám postavil německý FC Wang. Kluci si trávu užívali a soupeře rozebírali, až na tu koncovku. Krásné akce nebyl nikdo schopný zakončit brankou. A když, tak byla proti branková konstrukce. Výsledek 0:0 nás poslal do penaltového rozstřelu. Jako první šel Knytlík a s přehledem proměnil, Harry atakoval parkoviště pro auta, David vytočil střelu mimo branku, Stanič s přehledem proměnil, trochu nervózní Vrštalík rozhodl a protože Kláca dokázal zneškodnit 2 pokusy soupeře radovali jsme se z postupu dále.

 

Spartak Hrdlořezy cz- TSV Moosburg de  4 - 0

Posledním zápas na turnaji jsme hráli se druhým týmem z pořádajícího města TSV Moosburg. Kluci hráli na rozpálené umělce pro diváky a o trochu většímu soupeři nedali šanci. Po mnoha pěkných akcích zaslouženě vyhráli 4:0 (2x Harry, Marco a Miloš) a vítězně zakončili svoje putování turnajem.

 

 

Pak už nás čekalo jen vyhlášení a dlouhá ale šťastná cesta domu, s hromadou zážitků na celý život.

IMG 1221

IMG 1240

IMG 1248

IMG 1254

IMG 1257

IMG 1262a

IMG 1264

IMG 1280

IMG 1284

IMG 1289

IMG 1294

IMG 1296

IMG 1329

IMG 1342

 isar1

isar2

isar3

isar5

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Oslavenci SPŘ

Oliver Nosek
Oliver Nosek
11 let (* 07.06.2009)

SPŘ 19/20

Hřiště: FK Slavoj Koloděje Datum so, 06. čen. 2020 Beginn 16:00
LOS
LOS
Spartak Hrdlořezy
SPŘ
-:- Náhled