OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Dnešní deštivé dopoledne nás trochu děsilo, odpoledne mělo být ve znamení teambuildingu pro naše malé fotbalisty ze SPŘ. Venkovní úniková hra Kletba Vyšehradu slibovala pěknou zábavu na minimálně dvě hodiny.

SPŘ jsme rozdělili na dva teamy, přesně tak, jak hrají na hřišti. 2009 pod vedením trenéra Karla a Václava Suchomela  a team 2010 s trenérem Nikolou a Veronikou Batěkovou.  Počasí se naštěstí umoudřilo a těsně před začátkem přestalo pršet. Takže od zábavy už nás dělily jen okamžiky.

První team 2009 vyšel plnit úkoly ve 13:30. Seznam úkolů byl poměrně dlouhý, a některé otázky dosti záludné. V teamu se hned někteří pasovali do role vůdce, jiní do role rádců a mudrců :-). Dospělácký doprovod pomáhal jen minimálně. Jediná záludná otázka u studny dala zabrat všem včetně doprovodu. A raději jsme pro úsporu času poradili i mladším.

Druhý team 2010 se s úkoly pral se stejnou vervou. Jejich zápolení začalo ve 14:00. Michal Motyčka se ujal vedení a svůj team vedl jasně k rychlému plnění úkolů.

Občas se oba teamy  na Vyšehradě potkali a mohli si na dálku pozdravit, ale hon za rychlým dokončením hry bylo z obou teamů jasné. Každý chtěl skončit co nejdříve, rychlost dokončení bylo jediné hodnotící kritérium. Samozřejmě bylo ovlivněno penalizací za chybné odpovědi a využívání nápovědy. 

Více než o čas, kdo to kdy dokončí, šlo o teamovou spolupráci. Nikdo nezústal stranou a vždy se snažili všichni přidat pár svých postřehů k danému úkolu. Tím si myslíme, že teambuilding se ubíral správnou cestou. Snad se za ty dvě hodiny společných aktivit naši fotbalisti trochu víc poznali a pevně věřím, že to bude vidět i na hřišti... A kdyby ne, tak nevadí, protože jsme si to dnes všichni užili!

Trenér Karel

 

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Oslavenci SPŘ

Samuel Karda
Samuel Karda
10 let (* 14.08.2010)

SPŘ 19/20


Žádné další zápasy...