OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

spr ricanyStraší přípravka zahájila Nový rok pěkně z ostra.

Ranní setkání v 8.30 na Ovčíně znamenalo dva po sobě jdoucí zápasy naší mladší půlky doplněnou o pár náhradníků z 2009. David, Michal, Marek Freika, Matěj, Sam Koper, Viki, Oliver Šareš, Pepé a Kristi... Hned první zápas proti silné Čechie Dubeč, do první půle poměrně vyrovaný zápas, za stavu 2:2 dokonce i malá převaha Hrdlořízků na hřišti.

Bohužel efektivita zakončení byla na straně Dubče a tak jsme výsledek sledovali, jak se pomalu ale jistě kloní na stranu Dubče. Zde bohužel prohra i přes dobrý výkon ( 2:6). Druhý zápas se již nesl v jiném duchu. Byť papírově silnější soupeř ČAFC tak Hrdlořízci měli převahu od začátku do konce. Hra se sice lehce přelévala ze strany na stranu, ale více jsme byli u soupeře než na domácí půlce. Výsledek 7:1 hovoří za vše... a to jsme neproměnili pár vyložených šancí.

Odpoledne nás ale čekalo další fotbalové klání... a to rovnou dosti našlapaný turnaj v Říčanech.

Byť se jednalo o turnaj SPŘ, hrálo se 4+1, pro lepší hru - kluci tak měli více prostoru. Naši soupeři JM Chodov, SK Zeleneč, SK Milošovice, Říčany, Viktoria Radim, Sokol Cholupice - docela pěkná soupiska... 

Hned první zápas s JM Chodov ukázal jakou chuť mají naši kluci, výsledek 3:0 a absolutní kontrola hry... Celá hala se bavila fotbalem, po delší odmlce přišli opět na řadu Hrdlořízci. Velmi kvalitní soupeř SK Zeleneč nás trápil, zde jsme bohužel neudrželi nervy a prohráli 1:2, smůla se nás lehce dotkla - vlastní gól při rohu, jediná neuhlídaná akce Zelenečského útoku... V šatně jsme to ze sebe dostali, utřeli si slzy a šli s čistou hlavou do dalšího zápasu.. SK Milošovice - 4:0 výhra!, Říčany 3:0 výhra!, Viktoria Radim 3:0 výhra! a touha po prvním místě... poslední zápas nás dělil od odskočení od bodově stejné SK Zeleneč... touha byla veliká...

Nástup proti Sokol Cholupice byl se vstyčenou hlavou ale i s respektem, neudělat chybu, první skórovat a pak to udržet... Tvrdý soupeř, pořád u míče... ale naše první formace odolávala a přebírala kontrolu nad hrou. A ... první gól pro nás ... cholupický brankář vyhodil přes půl - následovala píšťalka a naše rozehrávka z půlící čáry - k míči se postavil Vojta Smrčka a nenápadnou ránou zavěsil přesně do šibenice... Propuklo Hrdlořezské nadšení.. hala si zařvala.

Další část hry - velký tlak, skvělé průnikové přihrávky končili u skvělého brankáře Cholupic. Pár malých průniků protivníka za naši polovinu zastavila obrana. Marek Baťha v brance neměl moc práce. Spíše doplňoval team a skvěle rozehrával. Po rohové rozehrávce se dostal míč k Mildovi, a ten skvěle zvýšil na 2:0, to už z Hrdlořízků opadl stres a hráli si s míčem o to víc. 2 minuty do konce a skóroval Adam, krásná střela od půlící čáry přes hráče, kteří kryli brankáři výhled... Míč se jen otřel o tyč a rozvlnil síť... 3:0. Vypuklo nadšení a zápas jsme s klidem dohráli. 

Tímto skvělým výkonem jsme v Říčanech dosáhli na nejvyšší 1. místo! Zlatý pohárek už je u nás v kabině! 
Skóre 17:2, pět zápasů ze šesti bez obdržení branky, to jen dokresluje dnešní skvělý výkon.

Děkujeme všem Hrdlořízkům za skvělý start do nové sezóny!

Trenéři:

Karel, Jirka, Nikola

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Oslavenci SPŘ

Jiří Freika
Jiří Freika
40 let (* 11.07.1980)
Adam Fuňka
Adam Fuňka
11 let (* 14.07.2009)

SPŘ 19/20


Žádné další zápasy...