OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

Soupeři: Spartak Hrdlořezy | Přátelská utkání SPŘ 2019/2020

Vytisknout 

Soupeři Utkání Výhra Remíza Prohra Celkem gólů
Čechie Dubeč 21 7 2 12 80 - 107
ČAFC Praha 18 6 2 10 106 - 106
AFK Union Žižkov 15 8 0 7 99 - 71
FC Háje JM 13 7 1 5 164 - 134
TJ Kyje 12 6 2 4 68 - 59
Praga Praha 12 5 0 7 76 - 88
TJ Sokol Cholupice 12 4 1 7 22 - 37
Avia Čakovice 12 3 2 7 27 - 61
Horní Měcholupy 11 2 0 9 38 - 66
Viktoria Štěrboholy 10 7 0 3 79 - 50
FK Klánovice 10 6 0 4 55 - 57
SK Slavia Jesenice 10 5 3 2 23 - 15
Slavia Praha - dívky 9 3 0 6 44 - 59
AFK Slavoj Podolí 9 3 1 5 31 - 33
FK Viktoria Žižkov 9 0 1 8 50 - 122
Čechie Uhříněves 8 4 1 3 70 - 54
FK Dukla Jižní Město 8 3 1 4 35 - 27
Sokol Dolní Počernice 7 6 0 1 65 - 57
TJ Březiněves 7 3 1 3 65 - 68
AC Sparta Praha - dívky 7 3 0 4 36 - 54
SK Ďáblice 7 2 0 5 82 - 104
FC Tempo Praha 7 1 1 5 52 - 101
SK Union Vršovice 7 1 0 6 43 - 77
FK Meteor Praha 7 0 0 7 24 - 75
FC Zličín 6 5 0 1 93 - 55
Sokol Běchovice 6 5 0 1 19 - 9
Újezd Praha 4 6 4 0 2 72 - 40
Jižní Město Chodov 6 4 0 2 39 - 20
SK Šestajovice 6 4 0 2 31 - 7
SK Střešovice 1911 B 6 4 0 2 21 - 51
FK Slavoj Vyšehrad 6 3 1 2 61 - 53
SK Střešovice 1911 6 3 1 2 55 - 48
Spartak Hrdlořezy B 6 3 2 1 18 - 14
SC Xaverov Horní Počernice 6 2 1 3 19 - 24
FK Újezd nad Lesy 6 2 2 2 12 - 11
TJ Sokol Čestlice 6 1 0 5 41 - 69
SK Zeleneč 6 1 0 5 8 - 25
Sokol Luštěnice 6 1 1 4 7 - 19
SK Zbraslav 6 0 2 4 23 - 52
ABC Braník 6 0 0 6 20 - 79
FK Dobrovice 5 4 0 1 14 - 7
TJ Slovan Bohnice 5 2 0 3 13 - 39
Sokol Kolovraty 5 2 0 3 9 - 11
Junior Praha 5 1 0 4 33 - 123
SK Světice 5 0 1 4 1 - 6
Spartak Hrdlořezy 4 4 0 0 38 - 1
Slavoj Veleň 4 4 0 0 37 - 3
FC Střížkov Praha 9 4 3 0 1 23 - 16
Sokol Lochkov 4 3 0 1 19 - 8
TJ Spoje Praha 4 2 0 2 43 - 24
PSK Union Praha 4 2 1 1 23 - 21
SK Hostivař 4 2 0 2 23 - 22
SK Dolní Měcholupy 4 2 0 2 19 - 22
SK Kladno 4 2 0 2 8 - 20
FK Union Strašnice 4 1 1 2 17 - 16
Spartak Kbely 4 1 0 3 14 - 19
FK Králův Dvůr 4 1 1 2 6 - 9
TJ Spartak Průhonice 4 1 1 2 2 - 9
Turnaj Vánoce 4 1 3 0 2 - 0
SK Polaban Nymburk 4 0 1 3 2 - 12
FK Dukla Praha dívky 3 3 0 0 60 - 13
FK Slavoj Vyšehrad 3 3 0 0 17 - 2
Nová Včelnice 3 2 1 0 33 - 16
SK Třeboradice 3 2 0 1 27 - 24
SK Čechie Smíchov 3 2 0 1 27 - 35
Čechie Dubeč 3 2 0 1 26 - 38
Sokol Královice 3 2 0 1 18 - 13
SK Slovan Kunratice 3 2 0 1 9 - 6
FK Říčany 3 2 1 0 5 - 1
FC Mělník 3 2 0 1 3 - 3
Sokol Řepy 3 1 0 2 41 - 64
SK Modřany 3 1 1 1 33 - 19
SK Dolní Chabry 3 1 0 2 14 - 28
FK Junior Strakonice 3 1 0 2 8 - 16
FK Admira Praha 3 1 0 2 5 - 8
SK Union Čelákovice 3 1 1 1 4 - 6
FK Neratovice - Byškovice 3 0 0 3 5 - 14
SK Aritma Praha 3 0 0 3 5 - 21
Bohemia Poděbrady 3 0 0 3 3 - 8
SK Sparta Kolín 3 0 0 3 2 - 29
TJ Sokol Mukařov 2 2 0 0 37 - 14
TJ Sokol Bělčice 2 2 0 0 31 - 8
TJ Točná 2 2 0 0 13 - 11
FK Slavoj Koloděje 2 2 0 0 11 - 3
FC Moosburg 2 2 0 0 9 - 2
FC Velim 2 2 0 0 5 - 3
SK Spartak Příbram 2 2 0 0 5 - 2
FA AZ Praha 2 1 0 1 36 - 49
AFK Slavoj Podolí 2 1 0 1 8 - 5
SK Plzeň 2 1 0 1 4 - 4
AFK Slivenec 2 1 0 1 3 - 2
OFS Praha-západ 2 1 0 1 3 - 3
ČLU Beroun 2 1 1 0 3 - 1
Bohemians 1905 2 1 0 1 2 - 2
TJ Slovan Hradištko 2 1 0 1 2 - 3
TJ Tatran Kamenný Přívoz 2 1 1 0 2 - 1
Sokol Stodůlky 2 0 0 2 22 - 66
Horní Měcholupy C 2 0 0 2 8 - 22
TJ SK Satalice 2 0 0 2 6 - 18
A.F.K. Olympia Šeberov 2 0 0 2 5 - 21
SK Viktoria Žižkov 2 0 1 1 5 - 6
SK Uhelné sklady Praha 2 0 0 2 4 - 15
SK Viktoria Sibřina 2 0 1 1 4 - 5
AFK Pečky 2 0 0 2 3 - 5
FK Kohouti Rokycany 2 0 0 2 3 - 7
MFK Chrudim 2 0 0 2 3 - 18
SK Hamr 2 0 1 1 3 - 5
SK Roztoky u Prahy 2 0 0 2 3 - 9
TJ EMĚ Mělník 2 0 1 1 3 - 6
SKK Hovorčovice 2 0 0 2 2 - 13
1.FC Barrandov 2 0 1 1 1 - 2
FC Tempo Praha 2 0 1 1 1 - 4
FK Brandýs - Boleslav 2 0 0 2 1 - 3
SK Solnice 2 0 0 2 1 - 14
TJ Sokol Vinoř 2 0 0 2 1 - 32
FC ZVVZ Milevsko 2 0 0 2 0 - 23
FK Pšovka Mělník 2 0 0 2 0 - 2
SK Olympie Dolní Břežany 2 0 0 2 0 - 6
Sokol Dobřichovice 2 0 0 2 0 - 3
FK Řeporyje 1 1 0 0 53 - 7
DFK Bohemians 1905 1 1 0 0 49 - 10
FK Loko Vltavín 1 1 0 0 48 - 13
SK Litavan Bohutín 1 1 0 0 25 - 3
TJ Sokol Lipence 1 1 0 0 12 - 9
TJ Slavia Louňovice 1 1 0 0 11 - 0
Dolnobousovský SK 1 1 0 0 7 - 0
FC Slovan Velvary 1 1 0 0 7 - 1
FK Kavalier Sázava 1 1 0 0 7 - 4
FC Přední Kopanina 1 1 0 0 6 - 0
FK Hořovicko 1 1 0 0 6 - 2
FK Sparta Košíře 1 1 0 0 6 - 2
FK Čáslav 1 1 0 0 6 - 5
SK Meteor Kačerov 1 1 0 0 6 - 0
SK Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 5 - 0
Slovan Lochovice 1 1 0 0 5 - 0
TJ Slavoj Mýto 1 1 0 0 5 - 1
FC Horky nad Jizerou 1 1 0 0 4 - 0
FK Radošovice 1 1 0 0 4 - 0
SK Mirošovice 1 1 0 0 4 - 0
TJ Slavoj Vrdy 1 1 0 0 4 - 3
TJ Sokol Škvorec 1 1 0 0 4 - 3
TSV Moosburg-Neustadt 1 1 0 0 4 - 0
1. FC Poruba 1 1 0 0 3 - 2
MFK Karviná 1 1 0 0 3 - 2
SFK Elko Holešov 1 1 0 0 3 - 1
SK Benátky nad Jizerou 1 1 0 0 3 - 1
SK Chválkovice 1 1 0 0 3 - 2
SK Sigma Olomouc 1 1 0 0 3 - 1
SKP Slovan Moravská Třebová 1 1 0 0 3 - 0
TJ Slavia Louňovice 1 1 0 0 3 - 0
Viktoria Radim 1 1 0 0 3 - 0
Akadémia Juventus Žilina 1 1 0 0 2 - 0
FC Ivančice 1 1 0 0 2 - 0
FC Viktoria Plzeň - dívky 1 1 0 0 2 - 1
MFK Stará Lubovňa 1 1 0 0 2 - 1
SK Cembrit Beroun - Závodí 1 1 0 0 2 - 0
SK Čtyři Dvory 1 1 0 0 2 - 1
TJ Hrádek 1 1 0 0 2 - 0
TJ Sokol Všetaty 1 1 0 0 2 - 0
FC Sporting Mladá Boleslav 1 1 0 0 1 - 0
FK Kunice 1 1 0 0 1 - 0
SK Kamenice 1 1 0 0 1 - 0
TJ Sokol Struhy 1 1 0 0 1 - 0
TJ Sokol Čechtice 1 1 0 0 1 - 0
Zagłębie Sosnowiec 1 1 0 0 1 - 0
Horní Měcholupy 1 0 0 1 6 - 7
SK Březnice 1918 1 0 0 1 4 - 15
TJ Blatná 1 0 0 1 4 - 7
JTS Jawor 1 0 1 0 3 - 3
Slavia Praha 1 0 0 1 3 - 5
TJ Sokol Družba Suchdol 1 0 0 1 3 - 4
FC Slovan Liberec 1 0 0 1 2 - 9
FK Krnov 1 0 0 1 2 - 5
FŠ Most 1 0 0 1 2 - 5
Jiskra Staré Město 1 0 1 0 2 - 2
Mnichovohradišťský SK 1 0 0 1 2 - 3
SE Freising 1 0 0 1 2 - 3
SK Labský Kostelec 1 0 0 1 2 - 3
Slavoj Suchdol 1 0 1 0 2 - 2
TJ Sokol Olšany u Prostějova 1 0 0 1 2 - 4
FK Hořovicko 1 0 0 1 1 - 4
FK Mladá Boleslav 1 0 0 1 1 - 4
FK Uhlířské Janovice 1 0 1 0 1 - 1
FK Čáslav 1 0 1 0 1 - 1
Football Talent Academy 1 0 0 1 1 - 3
Fotbal Fulnek 1 0 1 0 1 - 1
OTS Korona Ostrołęka 1 0 0 1 1 - 6
Slavia Radonice 1 0 0 1 1 - 2
TJ Sokol Zvole 1 0 0 1 1 - 3
TJ Svoboda Ratměřice 1 0 0 1 1 - 3
TJ Tatran Sedlčany 1 0 1 0 1 - 1
UKS SMS Stal Mielec 1 0 0 1 1 - 5
1.FK Příbram 1 0 0 1 0 - 6
AC Sparta Praha 1 0 0 1 0 - 8
AP Orbita Bukowno 1 0 0 1 0 - 1
FC Vsetín 1 0 0 1 0 - 4
FC Wang 1 0 1 0 0 - 0
FK Dukla Praha 1 0 0 1 0 - 7
FK Dynamo Kyjev 1 0 0 1 0 - 3
FK Motorlet Praha 1 0 0 1 0 - 4
FK Česká Třebová 1 0 0 1 0 - 3
FK Šumperk 1 0 0 1 0 - 5
Karpaty Lvov 1 0 0 1 0 - 3
MFK Trutnov 1 0 0 1 0 - 11
SK Dynamo České Budějovice 1 0 0 1 0 - 6
SK Hostivař 1 0 0 1 0 - 2
SK Líšeň 1 0 0 1 0 - 6
SS Consolata Sassuolo 1 0 0 1 0 - 5
Sokol Zákolany 1 0 0 1 0 - 10
TJ Jiskra Třeboň 1 0 0 1 0 - 2
TJ Sokol Libiš 1 0 0 1 0 - 5
TJ Viktoria Vestec 1 0 0 1 0 - 6
UMKS Trójka 1 0 0 1 0 - 6

Oslavenci SPŘ

Samuel Karda
Samuel Karda
10 let (* 14.08.2010)

SPŘ 19/20


Žádné další zápasy...